Поширені запитання

line
Якщо Ви або будь-хто з Ваших близьких потребує медичної допомоги, необхідно діяти наступним чином:
 1. Визначити терміновість ситуації. Якщо мова йде про негайну загрозу здоров’ю або життю – не гайте часу, самостійно викликайте швидку допомогу!
 2. Як тільки це стане можливим, повідомте про ваші проблеми асистуючій компанії. Для цього візьміть Ваш страховий поліс. У документі, виданному Вам страховою компанією під час страхування, як правило, на видному місці вказаний телефон цілодобової медичної служби.
 3. Зателефонуйте на зазначений у полісі номер та повідомте співробітнику Савітар Груп наступну інформацію:
  • П.І.Б. та контактний телефон
  • Місцезнаходження
  • Характер медичної проблеми : скарги, тривалість захворювання та обставини його виникнення.
  • Номер полісу, терміни його дії та кількість застрахованих днів.
 4. Після збору інформації координатор організує необхідну допомогу, враховуючи суть медичної проблеми і умови страхового полісу. У будь-якому разі дотримуйтесь інструкцій, які Вам повідомить співробітник асистуючої компанії.
Якщо Вам не вдається зв’язатися з сервісною службою, або ситуація настільки екстрена, що нема часу шукати страховий поліс – Ви можете самостійно звернутися до найближчої медичної установи і отримати там медичну допомогу. Однак, просимо Вас повідомити про випадок при першій можливості і вказати у розмові, чи був сплачений рахунок за послуги, для того, щоб ми мали змогу визначити подальші дії і адекватно проінструктувати Вас відносно відшкодування витрат.
Ви маєте змогу звернутися до нас за роз’ясненнями з цього приводу зручним вам засобом зв’язку, зазначеними на нашому сайті, і повідомити назву обраної Вами страхової компанії, номер полісу і пункт перебування, щоб отримати консультацію нашого спеціаліста про медичних партнерів «Савітар Груп» у певному географічному регіоні.

Правила страхування передбачають пункт, згідно якого застрахована особа має зобов’язання слідувати рекомендаціям сервісної служби з вибору лікувального закладу. Якщо Ви категорично не погоджуєтеся із наданими рекомендаціями, Ви маєте право обрати клініку/лікаря самостійно. Відшкодування збитків у цьому випадку залишається на розсуд страхової компанії.

Для відшкодування збитків необхідно в обов’язковому порядку надати наступні документи :

 • Сплачений рахунок із підтвердженням сплати(штамп «сплачено» або чек)
 • Медична довідка із зазначенням діагнозу, дати звернення, результатів огляду і призначеного лікування.

Ці документи необхідно отримати в організації, яка надавала Вам медичну допомогу. Просимо звернути увагу на те, що у різних страхових компаній можуть бути додаткові вимоги до процедури виплати відшкодування. За уточненнями щодо повного переліку необхідних документів ви можете додатково звернутись до страхової компанії, з якою уклали договір страхування.

Ви можете зробити скановану копію рахунку і надіслати ії на адресу ukr@savitar-gr.com.ua для того, щоб сервісна служба вирішила питання сплати. Вкажіть у листі номер страхового полісу, П.І.Б особи, якій була надана допомога, дату звернення, а також Ваш контактний телефон для уточнення деталей.

line