Що ми робимо

line

САВІТАР ГРУП – ЦЕ:

асистуюча компанія, яка пропонує широкий спектр послуг з організації медичної, технічної та інших асоційованих видів допомоги страховим компаніям, брокерам, корпоративним та приватним клієнтам. Ми оперативно реагуємо на звернення клієнтів, надаючи своєчасну і кваліфіковану допомогу використовуючи при цьому наступні наші надбання:

  • цілодобовий колл-центр для організації медичної та іншої допомоги туристам, які виїжджають за кордон, обладнаний відповідно до провідних міжнародних галузевих стандартів;
  • розвинена, багаторівнева мережа партнерів по всьому світу, що включає приватних лікарів, клініки, мережеві медичні структури, cost containment і PPO компанії, бізнесом яких є оптимізація витрат, авіа компанії, туристичні агентства та ін.;
  • кваліфіковані фахівці для прийому і обробки звернень від клієнтів і партнерів, співробітники мають досвід роботи, як в незалежних, так і в мережевих міжнародних асистуючих компаніях;
  • динамічна фінансова схема, що забезпечує швидкий грошовий оббіг (в тому числі - валютні операції із зарубіжними підрядниками).

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД, ГРАМОТНІ РІШЕННЯ

Компанія Савитар Груп, будучи партнером провідних страхових компаній, з 2008 року займається організацією допомоги застрахованим особам в усіх країнах світу. Наша компанія надає підтримку як застрахованим громадянам України, Білорусії, Росії, Казахстану, Киргизстану, Туркменістану, Грузії при поїздках за кордон по усьому світу, так і для іноземних гостей цих та інших країн. Савитар Груп - це одна з найбільш надійних і досвідчених асистуючих компаній на міжнародному ринку. Ви можете покластися на досвід роботи і професіоналізм наших співробітників. З усіх можливих варіантів для Вас буде підібраний та реалізований найнадійніший і найменш витратний.

ЩО ТАКЕ АСІСТАНС ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ?

Асистуючі компанії - це надійні партнери і незамінні помічники страхових компаній, особливо в разі страхування при поїздках з певною метою:

  • службові відрядження
  • туристичні поїздки
  • страхування виїжджаючих на тривалий час (студенти, співробітники міжнародних компаній)

В даний час переважна більшість подорожуючих страхують свої ризики під час поїздок. Страхові компанії наразі пропонують широкий діапазон можливостей застрахувати різноманітні ризики мандрівників (раптове захворювання, скасування поїздки, втрата багажу і документів, медична евакуація та ін.). Уклавши договір страхування з надійною страховою компанією та врахувавши особливості покриття згідно програми страхування застрахований може відчувати себе впевнено куди б він не потрапив під час мандрів. Якщо станеться страховий випадок, тоді на допомогу приходить асистуюча компанія, яка власне і реалізує послуги, що передбачені страховим полісом.

Імідж сервісної компанії, її старанність і порядність вкрай важливі для страхової компанії, оскільки мають прямий вплив на лояльність споживача страхових послуг, що в кінцевому підсумку позначається на успішності продажів страхових продуктів. Будучи проміжною ланкою, сервісна компанія безпосередньо взаємодіє з власником полісу, і відповідно - застрахований перш за все оцінює якість надання послуг саме сервісної компанії, по суті, оцінюючи через неї і якість страхового продукту взагалі. Не менш важливим для забезпечення конкурентоспроможності страхової компанії є вміння сервісної компанії впливати на збитковість, шляхом правильної організації роботи з великою кількістю підрядників в різних країнах, з дуже різною бізнес-культурою. Савитар Груп - це перевірена асистуюча компанія, яка вже понад 10 років спеціалізується на врегулювання страхових подій по усьому світу. Маємо надію що усі хто звернувся до нас за допомогою залишаться задоволені швидким і економічно ефективним рішенням різноманітних труднощів, які раптово виниклих під час подорожі.

line