Наша історія

line

Савітар Груп – міжнародна багатопрофільна асистанська компанія заснована у вересні 2008 року. Компанія була організована топ-менеджерами ряду провідних міжнародних асистанських компаній. Клієнтський портфель Савітар Груп формують як страхові компанії України та країн СНГ так і іноземні страхові компанії, корпоративні клієнти та асистанс-холдінги.
Враховуючи попит серед українських страховиків на якісні асистанські послуги, 24 квітня 2012 року відкрито повномаштабний офіс та контак-центр Савітар Груп в Києві. Спектр та якість діяльності українського офісу відповідають стандартам Групи компаній Савітар.
Савітар Груп в Україні від дня свого заснування надає послуги як по організації допомоги іноземцям, що в’їжджають на територію СНД, так і застрахованим особам страхових компаній України.
У червні 2015 компанією імплементована система електронного ведення асистанських справ та документообігу останнього покоління.
Штат Савітар Груп складається з кваліфікованих співробітників які мають вищу медичну освіту та володіють іноземними мовами.
Партнерська база компанії нараховує понад 11000 контактів по усьому світу та понад 1200 контактів в Україні. Ці дані постійно оновлюються.

line