Савітар Груп підтримує Zero Waste та сортує сміття

line
11-07-2019

Співробітники офісу Савитар Груп прийняли концепцію «zero waste», яка передбачає особливий принцип ставлення до відходів споживання. Працюючи в цілодобовому режимі, харчуючись на робочому місці, списуючи cтоси паперу медичними звітами, ми вимушено виробляємо достатньо велику кількість відходів у вигляді паперу, скла та пластику.

В офісі встановлені контейнери для сортування паперу, пластику, скла і металу, а спеціальна компанія періодично вивозить контейнери, компенсуючи нам при цьому невелику суму за відсортовані матеріали. Це не такий простий процесс, як здається на перший погляд. Ми тільки на початку цього шляху але ми свідомо вирішили ним іти. Ми аналізуємо свої помилки, вчимося і вдосконалюємося в чому нам допомагають компанії консультанти і спільноти, які вже мають досвід в даному питанні.

Відповідаючи за життя і здоров'я наших клієнтів, ми формуємо у собі відповідальне ставлення до всіх аспектів нашого повсякденного життя, і турбота про навколишнє середовище та екології є одним з наших пріоритетів.

Савітар Груп підтримує Zero Waste та сортує сміття 3
line