Перемога на міжнародній конференції з туристичного страхування в Женеві

line
05-12-2018

Вже 20 років у світі проводиться міжнародна галузева конференція ITIC (International Travel and Health Insurance Conference) присвячена страхуванню здоров’я подорожуючих.

Традиційно щорічно проходить чотири події ITIC: три зональні конференції у Азії, Європі та Америці та, наприкінці кожного року, глобальна міжнародна конференція Global ITIC – кожний раз у новій країні.

Організаторами даного заходу є компанія Voyageur Publishing & Events Ltd за участі журналу International Travel & Health Insurance Journal (ITIJ) та AirMed & Rescue.

У цих заходах приймає участь велика кількість професіоналів даної індустрії з усього світу. Зокрема на Global ITIC 2018, який проводився з 28 жовтня по 03 листопада у Швейцарії, м. Женева прийняли участь понад 1000 учасників. Успіх даної події організатори забезпечують завдяки залученню найкращих фахівців цього бізнесу, цікавих спікерів. На кожній події створюється актуальний та інформативний порядок денний; проводяться мережеві сесії, які пропонують реальні можливості для розвитку ассистанского та страхового бізнесу шляхом прямої взаємодії.

Цього року, як і 10 років поспіль наша компанія охоче долучилася до участі у ITIC. Було проведено велику кількість цікавих та корисних зустрічей з новими міжнародними партнерами, актуалізовано контакти з давніми та надійними підрядниками з усього світу, досягнуто оновлення на більш вигідних умовах уже існуючих контрактів, знайдені нові рішення для більш ефективної організації допомоги для наших клієнтів в різноманітних географічних зонах.

Тепер ми чекаємо з нетерпінням наступний міжнародний Global ITIC 2019, який відбуватиметься восени наступного року на Мальті. Тим більш приємним є це очікування завдяки несподіваній перемозі у конкурсі на краще аматорське фото, що проводився організаторами заходу серед учасників конференції.

Переможницею у ньому стала Юлія Сокур - директор українського Савітар Груп.

Винагородою за перемогу стане безкоштовна участь у даному заході. Але найбільша винагорода звісно це спілкування зі справжніми професіоналами та власний невпинний розвиток.

See you next year at Global ITIC 2019!

See you next year at Global ITIC 2019!

line